O FIRMIE

Dźwięk / nagłaśnianie / realizacja / pasja /

Dźwięk to nasza pasja.

Już od 2004 roku zdobywamy doświadczenie w technice estradowej. Zaczynaliśmy jako pasjonaci-wolontariusze, chłonąc zagadnienia związane z nagłaśnianiem jako uczestnicy festiwali muzycznych czy też organizatorzy imprez kulturalnych. Szerokie zainteresowania umożliwiły nam poznawanie tajników uzyskania wysokiej jakości dźwięku w bardzo różnych warunkach (od nagłaśniania wydarzeń w domu kultury, po organizację koncertów znanych wykonawców). Nasza pasja z biegiem czasu przeradzała się w profesjonalną pracę.

Posiadamy obszerną wiedzę praktyczną o udźwiękowianiu eventów dzięki współpracy z różnorodnymi artystami (od muzyki popularnej po heavy metal) oraz nagłaśnianiu wydarzeń o dużym przekroju tematycznym (imprezy sportowe, święta miast, festiwale filmowe). Tak duże doświadczenie pozwala nam na właściwe przygotowanie całej aparatury nagłośnieniowej przed startem eventu i szybkie reagowanie na to, co dzieje się w trakcie nagłaśniania.

Organizowaliśmy koncerty na wodzie (Statek Kultury) czy też w przestrzeniach półprywatnych (tzw. House Gig). Byliśmy również odpowiedzialni za nagłaśnianie imprez kulturalno – filmowych (np. Miedzianka Fest, Against Gravity Doc Festival). Współpracowaliśmy między innymi z: Farben Lehre, Frontside, Papadrum, Mariuszem Szczygłem, Kingą Głyk, Cezikiem, Czesławem Mozilem solo oraz wieloma innymi osobami i zespołami z Polski i zagranicy.

Do każdego wydarzenia podchodzimy w sposób indywidualny, nie masowy.

Podaje link do wywiadu, który ze mną przeprowadził  dwutygodnik.com